0
0

Автомобильные bluetooth FM-модуля громкая связь , переходники, AUX

0
У 21 столітті ми завжди маємо бути на зв'язку та мати можливість швидко відповісти на вхідний дзвінок. Часто такі дзвінки застають нас не вчасно — у процесі водіння. І тут уже виникає дилема: відповісти на нього та ризикнути отримати штраф, або пропу..
485.00 грн.
В наличии
В корзину
0
Миттєве рішення для перетворення автомобільної стереосистеми на бездротове середовище Bluetooth для безплатних дзвінків у дорозі та доступу до музики на мобільних пристроях. Високопродуктивний автомобільний зарядний пристрій для прикурювача з USB-вих..
458.00 грн.
В наличии
В корзину
0
Bluetooth AUX MP3 WAV автоадаптер ресивер магнітоли — це невеликий пристрій, який під'єднується до аудіовходу AUX, після чого аудіосистема отримує можливість під'єднуватися до пристроїв з Bluetooth-підтриманням. Bluetooth-адаптер AUX м..
124.00 грн.
В наличии
В корзину
0
Модель: BT06 Матеріал: АБС Тип: Автомобільний комплект для мобільного телефона з гучним зв'язком Метод виведення: FM Вхідна напруга: 12-24 В Робоча вологість: 0-40 Робоча температура: 0-60 °C Частотна характеристика: 87,5-108,0 МГц Версія Bluetooth: ..
875.00 грн.
В наличии
В корзину
0
Автомобільний FM-модулятор з Bluetooth — це універсальний Bluetooth-комплекс гучного зв'язку в автомобіль. Завдяки високоякісному Bluetooth модулю декодеру в FM модуляторі, він здатний без дротів передавати якісний звуковий сигнал із мобільних телефо..
510.00 грн.
В наличии
В корзину
0
Автомобільний FM-модулятор із Bluethooth дає змогу слухати музику через Bluetooth з вашого телефона, а також через карту пам'яті або USB MicroSD у стереосистемі автомобіля. Також є можливість розмовляти по гучному зв'язку. Після завершення виклику, F..
542.00 грн.
В наличии
В корзину
0
АДАПТЕР ПЕРЕДАТЧИК BLUETOOTH 5.0 AUX MINI-JACK 3.5 Бездротовий приймач Bluetooth стандарту 5.0 і вихід AUX — це багатофункціональний пристрій, який подарує вам комфорт водіння, якого ви заслуговуєте. Вбудований мікрофон дає змогу використовувати його..
770.00 грн.
В наличии
В корзину
0
Автомобільний fm-модулятор Godio handfree — це високотехнологічний комбінований пристрій, за допомогою якого Ви зможете приймати дзвінки, транслювати музику з різних цифрових джерел, як-от USB флешкарти або Bluetooth на Вашу магнітолу в FM діапа..
257.00 грн.
В наличии
В корзину
0
ZF-169 Plus — це приймач Bluetooth, розроблений і виготовлений із використанням останньої версії Bluetooth 5.0. Цей продукт можна використовувати як передавач звуку Bluetooth для бездротового передавання звуку телевізора та інших джерел звуку на гар..
184.00 грн.
Нет в наличии
В корзину