0
0

Литература

0
Балак на львівський смак. Маленький формат. Леґіони вчительок української мови сумлінно втовкмачують львівським діткам у голови, «як то всьо має називатися і писатися правильно». Комп’ютерні програмі з українського правопису скаженіють, на свій розсу..
91.00 грн.
В корзину
0
Велосипед, роверик, двоколісний залізний кінь. Екотранспорт, знайомий з дитинства. Усім, хто катався на власному або сусідському, ловив вітер у личко, збивав коліна чи й просто – боявся підступитись. У цій книжці Ясь кумедно та по-дитячому розповідає..
152.00 грн.
В наличии
В корзину
0
Медді Макметьюз переконана, що її новоспечений зведений брат Голден — найгірший хлопчисько на світі. Надто вона впевнилася в цьому, коли він зіпсував її виступ перед класом. Медді підготувала розповідь про свою улюблену казку «Попелюшка», а брат заси..
202.00 грн.
В наличии
В корзину
0
Ребята способны в одно мгновение разозлить нас, а уже через минуту рассмешить остроумной шуткой или растрогать милой шалостью. Ну как их выдержать и не сойти с ума ?! Прочитай справочник, и узнаешь, кто такие мальчики на самом деле и почему именно та..
126.00 грн.
В наличии
В корзину
0
Ну как их выдержать? Этот вопрос, наверное, приходил тебе в голову уже не раз, когда приходилось терпеть родительские жалобы, недовольные и разочарованые взгляды. О да, разве этим взрослым угодишь?! А когда к этому добавить еще и проблемы в школе, сл..
126.00 грн.
В наличии
В корзину
0
Проблемні люди — замкнені, агресивні, токсичні, надто чутливі чи надто амбітні… Щоб робота була ефективною, ми маємо знайти підхід до кожного з них. У цій книжці зібрано поради, як швидко та правильно визначити проблемні сторони кожної людини і зроби..
242.00 грн.
В корзину
0
Це справжня гра-практикум, яка покликана полегшити процес підготовки та звикання до дитячого садочку. Це перше видання серії «Добрі дорослішання». Перший похід до садочку – відповідальний період, як для дитини, так і для батьків. Адаптація може трива..
333.00 грн.
В корзину
0
Это настоящая игра-практикум, которая поможет в подготовке и привыканию к детскому саду. Это первое издание серии «Добрые взросления». Первый поход в садик — ответственный период, как для ребенка, так и для родителей. Адаптация может длиться от полут..
253.00 грн.
В наличии
В корзину
0
Пособие ориентировано на развитие графических и каллиграфических навыков у старших дошкольников, чтобы лучше подготовить руку ребенка к письму и развить его мышцы и мелкую моторику. Особенностью издания являются «Волшебные страницы» - запатентованный..
40.00 грн.
В наличии
В корзину
0
У нашей героини есть один секрет — маленький друг по имени Страх. Он помогает девочке исследовать мир и предупреждает все опасности. Но вскоре семья девочки переезжает жить в другую страну, и Страх начинает расти. Он становится все больше и сильнее, ..
247.00 грн.
В наличии
В корзину
0
В огромном доме живет семья, в которой детям не разрешается ни шуметь, ни играть, потому что любая игра нарушает чистоту и порядок и, конечно, спокойствие папы. Он сразу начинает кричать на детей, повторяя фразу: «Это вам не отель». Так дом, самое до..
176.00 грн.
В наличии
В корзину
0
О книге Это история о девочке, которая боялась собственной тени. Девочка взрослела, страх рос вместе с ней, но однажды она решила избавиться от страха... Эпифании восемь с половиной лет. Всю жизнь ее преследует странное существо — страх, который тень..
394.00 грн.
Нет в наличии
В корзину
0
Кто превратил фонтан в гигантское мороженое? Кто надел на статую носок? Кто заставил птиц мяукать, а кошек чирикать? Конечно же, монстры. Они всегда готовы устроить кавардак в замке... На радость Эмилю и Марго! Читайте всей семьей и хихикайте над нов..
273.00 грн.
В корзину
0
Уверены, что на вопрос, какая гора в мире самая высокая, вы ответите не задумываясь. Но что еще вы знаете об Эвересте? Может, где находится эта горная вершина, как и когда она образовалась? Или знаете имена первовосходителей? Назовете удивительных жи..
339.00 грн.
В наличии
В корзину
0
Вишенька — допитлива й кмітлива дівчинка, яка не уявляє свого життя без різноманітних розслідувань, щоденних нотаток та нових пригод. У першому томі розповідається, як вона разом зі своїми друзями допомогла художнику-анімалісту оживити покинутий зооп..
289.00 грн.
В наличии
В корзину
0
Победитель Международного фестиваля комиксов в Ангулеме 2014 года. Топ продаж Amazon во Франции, Германии, Испании! Вишенке 10 лет и она мечтает стать писателем. По совету писательницы мадам Дежарден она начинает вести дневник, ведь писатель должен у..
289.00 грн.
В наличии
В корзину
0
Амелії десять років, у неї чудове ім’я й не дуже гарне прізвище, яке вона б радо змінила. У неї є мама, тато, старша сестра й аж дві домівки. А ще - дивовижне вміння створювати собі проблеми. Крім того, в Амельки є потаємна мрія - мати собаку. Власно..
108.00 грн.
В наличии
В корзину
0
Шукаєте новорічний подарунок? Вітаємо, у вас талант знаходити потрібні речі! Напевно, ваша дитина настільки ж вправна у цьому. Єдиний спосіб переконатися - взяти книгу і відшукати все, що заховано в Лапландії. Знайдіть улюблені пироги Санти, рукавиці..
121.00 грн.
В наличии
В корзину
0
Клара получила от крестного на Рождество не слишком интересный, на первый взгляд, подарок — щелкунчика в образе игрушечного солдатика. Еще, к несчастью, он сразу сломался. Однако во время Рождества происходят настоящие чудеса. Щелкунчик оживает и пут..
182.00 грн.
В наличии
В корзину
0
Два века назад увидела свет чудесная рождественская сказка о девочке Мари, ее кукле Щелкунчике и коварном мышином короле. Для детей «Щелкунчик» — это повесть о прекрасном принце и волшебной стране, для взрослых — история взросления. За два столетия к..
358.00 грн.
В корзину
0
Вперше українською мовою виходить книга Тьєррі Лаваля "Шукай і знаходь на 5-ти континентах". Під час гри знайди на картинках людей, тварин або речі, намальовані на сторінках цієї книжки. Пильнуй! Шукай і знаходь в Північній Америці, Південній Америці..
303.00 грн.
В наличии
В корзину
0
П'ята книга із серії бестселерів блогера та психолога Ганни Бикової З цієї книжки ви дізнаєтесь: як правильно обрати школу, як ставитися до оцінок, як без напруження та стресів виконувати домашні завдання, що робити у випадку цькування у школі і..
121.00 грн.
В наличии
В корзину
0
У третій книжці цієї неймовірно пригодницької серії Малий Вовчик, Репетун, Чухля-Нюхля та Гаврик започатковують нову школу, де вдень навчатимуть таємних трюків і фокусів-покусів, а ввечері розважатимуть страшноцікавим привидознавством. Шкільним приви..
71.00 грн.
В наличии
В корзину
0
О книге Замечательное продолжение одной из наших любимых книг об искусстве «Школы искусств». Теперь пришло время обратить внимание на музыку! Мы снова стоим на пороге невероятной школы, где вас ждут профессиональные учителя и репетиторы. Они расскажу..
484.00 грн.
В наличии
В корзину
0
Зря Майя позиционирует себя через все эти словечки вроде «контент» и «продающий». На самом деле она пишет о людях, их целях, жизни и чуткости, а это гораздо важнее. Всякого барахла под названием «продающий контент» много, а вот о нормальных важных ве..
303.00 грн.
В наличии
В корзину
0
У лісі з'являється хтось новий. На вигляд він інакший. Заприятилювати з ним? Чи, може, краще почекати? Поспостерігати за ним трохи, - роздумує Білка. А якщо цей новий не сподобається? І тільки тому, що він інший? Інший, тобото Чужий, не такий, я..
131.00 грн.
В наличии
В корзину
0
Ищете новогодний подарок? Поздравляем, у вас талант находить нужные предметы! Наверняка ваш ребенок так же в этом хорош. Единственный способ убедиться - взять книгу и отыскать все, что скрывает Рождество. Найдите колоски для дидуха, фигурки из рождес..
121.00 грн.
В корзину
0
Книга выдающегося современного переводчика и писателя, лауреата Букеровской и Гонкуровской премий, посвящена тонкостям многогранной переводческой деятельности. «Я попытался охватить всю картину целиком, исследуя роль перевода в культурной, социальной..
253.00 грн.
В корзину
0
Книга «Техніка» допоможе батькам знайти відповіді на несподівані запитання маленьких чомусиків. Чому кораблі не тонуть? Як працює телевізор? Навіщо заправляти автомобіль? Видання призначене для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку...
25.00 грн.
В наличии
В корзину
0
Книга «Продукти» допоможе батькам знайти відповіді на несподівані запитання маленьких чомусиків. Куди зникає сіль у воді? Як виготовляють карамельки? Для чого потрібні наліпки на бананах? Видання призначене для дітей дошкільного та молодшого шкільног..
25.00 грн.
В наличии
В корзину
0
Книга "Людина" допоможе батькам знайти відповіді на несподівані запитання маленьких чомусиків. Скільки кісток у тілі людини? Навіщо ми чхаємо? Чому в темряві нічого не видно? Відповіді на ці та багато інших запитань ви знайдете на сторінках енциклопе..
25.00 грн.
В наличии
В корзину
0
Книга «Комахи» допоможе батькам знайти відповіді на несподівані запитання маленьких чомусиків. Чому свербить укус комара Як мухи ходять стелею? Для чого жукам роги? Видання призначене для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку...
25.00 грн.
В наличии
В корзину
0
Чому тварини пустелі мають великі вуха і світлий колір? Пінгвіни мешкають серед льоду й снігу, чому вони не мерзнуть? Чи можуть тварини жити у скелястих горах? Авжеж так! Природа попіклувалася, щоб кожна істота могла пристосуватися до свого середовищ..
119.00 грн.
В корзину
0
Нана запрошує до чаювання маленьких і дорослих читачів! Дівчинка любить пити чай і слухати історії про нього. Коли вона заглядає у своє чарівне горнятко, то бачить справжні чайні казки: про драконів, слонів і навіть пухнастих курчаток. А ви любите пи..
76.00 грн.
В наличии
В корзину
0
Цурпалко – дерев’яний чоловічок, що мешкає зі своєю сім’єю в дуплі дерева. Одного ранку він вийшов із дому помилуватися луками… і втрапив у зуби до пса! А той поніс його своєму хазяїну, ніби жбурлялку! Героїчному Цурпалку довелося стати пірналкою, чі..
152.00 грн.
В наличии
В корзину
0
Це цілком звичайна історія про те, як буркотливий борсук і бешкетні білки світ… тобто рідний ліс рятували. Але також і про те, скільки відтінків має осіннє листя буків і грабів, як готуються до зими ялина й модрина, чи мох дубовий – насправді мох і ч..
101.00 грн.
В корзину